99999999.99999 USD دلار آمریکا به NZD دلار نیوزیلند


اخرین بروزرسانی : Tue, 19 Nov 2019 20:00:07 +0000

99999999.99999$
دلار آمریکا
یا 99999999.99999 USD به NZD: =
156589999.99998 NZ$
دلار نیوزیلند
قیمت ارز : 1.56590


اخرین بروزرسانی : Tue, 19 Nov 2019 20:00:07 +0000

دلار آمریکا vs دلار نیوزیلند. 10 روز گذشته
Date دلار آمریکا دلار نیوزیلند
Monday, 11/18/2019 1 USD = 1.56240 NZD
Sunday, 11/17/2019 1 USD = 1.56230 NZD
Saturday, 11/16/2019 1 USD = 1.56160 NZD
Friday, 11/15/2019 1 USD = 1.56500 NZD
Thursday, 11/14/2019 1 USD = 1.56420 NZD
Wednesday, 11/13/2019 1 USD = 1.56160 NZD
Tuesday, 11/12/2019 1 USD = 1.57930 NZD
Monday, 11/11/2019 1 USD = 1.57630 NZD
Sunday, 11/10/2019 1 USD = 1.58040 NZD
Saturday, 11/09/2019 1 USD = 1.58040 NZD
زمان واقعی نمودار USD/NZD or (دلار آمریکا / دلار نیوزیلند)
دلار آمریکا به دلار نیوزیلند و دلار نیوزیلند به دلار آمریکا
USD NZD USD NZD
5 USD = 7.8295 NZD 3.1931 USD = 5 NZD
10 USD = 15.6590 NZD 6.3861 USD = 10 NZD
20 USD = 31.3180 NZD 12.7722 USD = 20 NZD
50 USD = 78.2950 NZD 31.9305 USD = 50 NZD
100 USD = 156.5900 NZD 63.8610 USD = 100 NZD
300 USD = 469.7700 NZD 191.5831 USD = 300 NZD
500 USD = 782.9500 NZD 319.3052 USD = 500 NZD
1000 USD = 1565.9000 NZD 638.6104 USD = 1000 NZD
مبدل ارز
USD