1 USD دلار آمریکا به JOD نرخ دینار اردن


اخرین بروزرسانی : Tue, 19 Nov 2019 22:02:18 +0000

1$
دلار آمریکا
یا 1 USD به JOD: =
0.709 JD
نرخ دینار اردن
قیمت ارز : 0.70900


اخرین بروزرسانی : Tue, 19 Nov 2019 22:02:18 +0000

دلار آمریکا vs نرخ دینار اردن. 10 روز گذشته
Date دلار آمریکا نرخ دینار اردن
Tuesday, 11/19/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Monday, 11/18/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Sunday, 11/17/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Saturday, 11/16/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Friday, 11/15/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Thursday, 11/14/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Wednesday, 11/13/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Tuesday, 11/12/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Monday, 11/11/2019 1 USD = 0.70900 JOD
Sunday, 11/10/2019 1 USD = 0.70900 JOD
زمان واقعی نمودار USD/JOD or (دلار آمریکا / نرخ دینار اردن)
دلار آمریکا به نرخ دینار اردن و نرخ دینار اردن به دلار آمریکا
USD JOD USD JOD
5 USD = 3.5450 JOD 7.0522 USD = 5 JOD
10 USD = 7.0900 JOD 14.1044 USD = 10 JOD
20 USD = 14.1800 JOD 28.2087 USD = 20 JOD
50 USD = 35.4500 JOD 70.5219 USD = 50 JOD
100 USD = 70.9000 JOD 141.0437 USD = 100 JOD
300 USD = 212.7000 JOD 423.1312 USD = 300 JOD
500 USD = 354.5000 JOD 705.2186 USD = 500 JOD
1000 USD = 709.0000 JOD 1410.4372 USD = 1000 JOD
مبدل ارز
USD